Napisz do nas

Kalendarz

Rezonans - spotkanie w kręgu śpiewu i instrumentów etnicznych

20 listopada 2020 r. — piątek — 19- 22

„Rezonans” to inicjatywa, która ma na celu połączyć ludzi o podobnej pasji – pasji do grania na instrumentach i intuicyjnego śpiewu. Rozpoczęła się w Katowicach w Jodze Życia, gdzie przyjeżdżał Robert Prokes z Czech, by towarzyszyć m.in mi (Izie), Gerardowi i Gosi w muzycznej uczcie. Potem kontynuowaliśmy organizację tego wydarzenia w trójkę już bez Roberta, by obecnie otworzyć się na szersze grono i włączyć w organizację Sławka z Bielska i jego znajomych.
????????????
Chcemy stworzyć z wami wspólnie przestrzeń, w której każdy będzie mógł zająć miejsce i podzielić się tym, z czym przychodzi w formie dźwięków.
????
Nie będzie lidera tego spotkania, jednakże zależy nam na tym, by zaproszone osoby miały doświadczenie w intuicyjnym graniu i pracy ze sobą. Każdy z nas będzie odpowiedzialny za to co się wydarzy. Chcemy się z Wami spotkać, wspólnie grać i śpiewać i przy tej okazji odkrywać jakieś nowe kawałki siebie. Ważnym aspektem jest też słuchanie siebie na wzajem i odnalezienie wspólnej ścieżki płynących z nas dźwięków.
????
Nasze spotkanie jest muzyczną ceremonią, więc przynieście ze sobą swoje instrumenty, przedmioty mocy i swoje intencje.
????
Formuła spotkań jest otwarta więc każdy członek może zaprosić kogoś nowego na nasze spotkania mając jednak na uwadze fakt, że zaproszona osoba, powinna się wpisywać w naszą formułę „Rezonansu”.
*Na ten moment jest już nas dość sporo na liście więc dajcie wcześniej, że chcecie kogoś ze sobą zabrać.
????‍????????‍????
Proszę bądźcie punktualnie, żebyśmy mogli wspólnie zacząć naszą ceremonię. Proponuję byśmy zaczęli się schodzić od 18:30, by o 19:00 wspólnie zasiąść w kręgu.
????
????Składka: wolne datki
????Jedzenie: Będzie ciasto i herbata, możecie zabrać też jakieś owoce, albo inne smakołyki na wspólny stół.
????Godzina: 19:00 - 22:00
????Miejsce: Centrum Makrobiotyczne AKAMA, ul. Buczyna, 43-391 Mazańcowice/k. Bielska-Białej
????Transport: Jeśli potrzebujecie transportu z okolic Katowic/Mikołowa dajcie znać.
????
????Zapraszamy Was serdecznie i muzycznie!????

Powrót do spisu wydarzeń