Napisz do nas

Kalendarz

Powrót do Esencji - warsztat oddechowy dla Kobiet

16 — 18 grudnia 2022 r.

Kochana, stworzyłam ten warsztat byś mogła powrócić do tego, co w Tobie pierwotne, byś mogła odkrywać siebie i uśpione w Tobie jakości, byś mogła połączyć się ze swoją prawdą, pełniej zrozumieć siebie i swoje emocje. Oddech może stać się Twoim przewodnikiem w drodze do wyrażania siebie w świecie i otwierania dla siebie nowych możliwości. Oddech może być dla Ciebie oparciem w zmianie starych wzorców, w uwalnianiu lęków, blokad i ograniczeń. Może stać się Twoim nawigatorem, byś mogła pełniej i bardziej żyć Życie zgodne z rytmem Twojego serca i pieśnią Twojej duszy.

Oddech pozwala nam skontaktować się ze sobą, prowadzi nas do głębszego odczuwania siebie. Czule obejmuje to co trudne i wzmacnia to co dobre. Jest mostem pomiędzy tym co świadome i nieświadome, pomiędzy ciałem, umysłem i duszą. Oddech wie, gdzie ma nas zaprowadzić, co odsłonić i czego dotknąć. Zaufaj, że wydarzy się odpowiednie dla Ciebie.

Dla kogo jest ten warsztat:

Dla każdej z Was. Dla Ciebie i Ciebie. Dla singielki, matki, żony, kochanki, pracownicy, szefowej, liderki. Dla tej, dla której będzie to pierwszy krok na drodze do poznawania siebie i dla tej, która jest już na niej od lat.

Co na Ciebie czeka:

Kobiecy krąg - współbycie i współtworzenie wspierającej i bezpiecznej kobiecej przestrzeni. Dzielenie się tym co dla nas aktualnie żywe i ważne.
Praca z oddechem – poranne praktyki, ugruntowanie w oddechu, sesje oddechu transmodalnego
Praca z ciałem – poranne przywitanie ciała, taniec
Praca z linią kobiet w rodzie
Ceremonia tańca i oddechu
Masaż dla chętnych ????

Pomyśl z jaką intencją chcesz przyjechać na ten warsztat. Co chcesz już zostawić, odpuścić, na co chcesz się otworzyć, co zaprosić do swojego życia.

Kiedy:
16-18 grudnia 2022
Rozpoczynamy w piątek obiadem o godzinie 14:00, kończymy w niedzielę obiadem ok. 13:30

Miejsce spotkania:
Centrum Makrobiotyczne Akama w Mazańcowicach/ k. Bielska-Białej.

Koszt warsztatu:

Przy wcześniejszej rezerwacji i wpłacie zaliczki tj. do 25.11.22 – 1010,00 zł
26.11-8.12 - 1110,00 zł
Później cena wzrasta do – 1220,00 zł

Rezerwację miejsca gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 200 zł. W przypadku rezygnacji do 11 grudnia zaliczka będzie zwracana. Po tym terminie już nie.
Numer konta zostanie przesłany po dokonaniu wstępnej rezerwacji.

Cena zawiera nocleg (śpimy w jednej dużej sali na materacach) oraz 3 makrobiotyczne posiłki przygotowywane przez cudowną Olę z lokalnych, sezonowych produktów. Jeśli jesteś z okolic i wolisz dojeżdżać, to pomniejszymy cenę o koszt noclegu.

Ilość miejsc z noclegiem – 10 osób

Zapisy:
Gosia - czasnaoddech@gmail.com

Po wpłacie zaliczki wyślę do ciebie ankietę oraz przewodnik uczestniczki ????

Prowadząca:
Gosia Piotrowska – jestem profesjonalnym Praktykiem i Trenerem Oddechu. Od ponad dwóch lat związana jestem z pracą z oddechem. Zakochałam się w tej ścieżce od swojego pierwszego świadomego wdechu i wydechu. Swoje umiejętności zdobywam w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego. Kocham żyć Życie, kocham Oddech, kocham być, doświadczać, kocham świadomy ruch i naturę. Marzę o tym, by inspirować coraz więcej ludzi do pracy z oddechem.

Powrót do spisu wydarzeń