Napisz do nas

Kalendarz

Lucid Dreaming – Kurs Świadomego Śnienia z Arturem Gregorczykiem

28 listopada 2022 r. — poniedziałek — 17.00 - 19.00

Lucid Dreaming – Kurs Świadomego Śnienia

Świadomy sen to sen, w którym śniący wie, że śni kiedy śni. Jest to odmienny stan świadomości występujący w normalnym śnie. W stanie świadomego snu śniący doświadcza dwóch lub więcej poziomów świadomości występujących równocześnie.

Człowiek przesypia średnio około 1/3 swojego życia, bez świadomości. Dlaczego nie robić tego w taki sposób, aby sen miał na nas korzystny wpływ? Istnieje możliwość zmiany tego nawyku. Dzięki odpowiedniej praktyce można nauczyć się, jak pozostać uważnym podczas zasypiania i nie stracić kontaktu ze świadomością, lub jak zorientować się, że się śni, podczas trwania snu. Uzyskuje się wówczas pełną kontrolę nad marzeniem sennym, posiadając jednocześnie nieskończoną możliwość wpływania na jego treść. Jest to ukryta umiejętność którą posiada każdy z nas. Czeka ona jedynie na nasze przywołanie (na chwilę w której określimy jej cel). Jest to wiedza, która często potrafi odmienić życie.

Zapraszam serdecznie na intensywny trening LD (Lucid Dreaming). Zajmiemy się na nim technikami wywoływania świadomego śnienia, rozwoju intuicji, technikami medytacyjnymi.

Warsztat obejmuje:
* 4 spotkania wieczorne (poniedziałki o godzinie 19:00)
* Konsultację indywidualną podczas trwania kursu
* Grupę regularnej praktyki


Zapisy: Artur Gregorczyk 505035306

„Istnieje zawsze światło świecące w ciemności dla tych, którzy ośmielą się otworzyć w nocy oczy”

Powrót do spisu wydarzeń