Napisz do nas

Kalendarz

Gong Pudża z Izabelą i Sławomirem

5 — 6 czerwca 2021 r. — od 21 do 8 rano

GONG PUDŻA TO…
doświadczenie czystej świadomości,
powrót do stanu przepływu (flow),
doświadczenie spełnienia w duszy,
dostrzeganie większej ilości kreatywnych impulsów na co dzień,
odnalezienie w sobie spokoju.....

Masaż całego ciała za pomocą gongów w połączeniu z dźwiękową podróżą, która oczyszcza i inspiruje? Dokładnie to dzieje się na Gong Pudży, na którą zapraszają Sławomir Adam Sówka i Izabela Wołowiec. Dźwięk, przestrzeń i ruch zagęszczają się tym procesie a czas staje się bezczasowy. Zróżnicowane dźwięki otulają i przenikają przynosząc dobrodziejstwa wibracji gongu.
Gong jako potężne i wielowarstwowe źródło dźwięku wytwarza bogactwo tonów i wibracji, których uzdrawiające działanie na korę słuchową i psychikę jest porównywalne ze stanem szczytowym czy inicjacją. Gong Pudża jest niezapomnianą ceremonią oczyszczenia, regeneracji i odnowy, która zaskakuje swoim działaniem.
Wielowarstwowe i bogate w alikwoty dźwięki mogą wywołać archaiczne doświadczenia. Dźwięki gongów trafiają do nas nie tylko poprzez słuch lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Poprzez nakładanie się na siebie wielu częstotliwości powstaje bogate spektrum dźwiękowe, które działa na wszystkie zmysły i delikatnie masuje całe ciało.
Przygotowania do Pudży rozpoczynamy od tańca, medytacji ruchowej lub oddechowej. Następnie zanurzamy się w ciele śniącym, aby prowadzić dialog z własną duszą. W czasie Gong Pudży medytujemy lub śpimy. Jest to sen niezwykły, bo świadomy. Wyłaniające się poczucie lekkości w połączeniu z wyostrzoną jasnością umysłu sprzyja rozwojowi nowych perspektyw.

Niektórzy uczestnicy stwierdzają, że zniknęły im bóle głowy, bóle kręgosłupa lub inne bóle, złagodziły się symptomy psychosomatyczne, wypalenie zawodowe i depresja. Wyłaniając się z tej podróży, kiedy dźwięk i cisza, stają się jednym doświadczamy momentów integracji i połączenia. Po Gong Pudży jesteśmy uwolnieni od napięć i lęków, czujemy się bardziej witalni i „we własnym ciele” – to jak powrót do domu.
Zapraszamy do tej niezapomnianej dźwiękowej podróży !

Prosimy zabrać wygodne ubranie, koc/śpiwór, karimatę/materac, większość czasu spędzamy na leżąco.
Kiedy: 05.06.21, godz. 21:00 - 8:00
Gdzie: Centrum Makrobiotyczne Akama

ul. Buczyna 769, 43-391 Mazańcowice koło Bielska - Białej
Koszt: 120 zł dla osób biorących udział również w Gong Jodze,
150 zł dla pozostałych osób
Informacje & zapisy:
Izabela Wołowiec
E: izabela@inside-out.co.at
T: 509 477 355
Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Powrót do spisu wydarzeń